Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 235/85 R16 120/116R

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)235/85 R16 120/116R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814884857
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  137,9 €

Цена по парче

137,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот