Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 235/65 R17 108H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904050
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  120 €

Цена по парче

120 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот