Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 235/60 R16 100H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)235/60 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904234
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  118,1 €

Цена по парче

118,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот