Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 215/75 R15 100/97S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)215/75 R15 100/97S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
S
ЕУ Етикета:
F
C
73 dB

Највисока цена:  107,7 €

Цена по парче

107,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот