Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 215/65 R16 98H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)215/65 R16 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904203
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  100,8 €

Цена по парче

100,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот