Споредете до 4 продукти:

Yokohama Delivery Star RY818 225/70 R15 112/110R

Yokohama

Yokohama Delivery Star RY818225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814666811
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:  122,1 €

Цена по парче

122,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,85 €

Назад кон врвот