Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 225/60 R18 100H

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)225/60 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814990138
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  141 €

Цена по парче

141 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот