Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 225/50 R18 99V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)225/50 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814999117
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  171,3 €

Цена по парче

171,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот