Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 195/65 R15 91H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814999131
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот