Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 185/60 R15 84T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814998974
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  72,4 €

Цена по парче

72,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот