Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 185/55 R15 86H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814998967
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  82,9 €

Цена по парче

82,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот