Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 265/35 R18 97V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)265/35 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814924294
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  158,7 €

Цена по парче

158,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот