Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 255/55 R19 111V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)255/55 R19 111V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814924232
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  168,8 €

Цена по парче

168,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот