Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 255/45 R20 105V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)255/45 R20 105V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814923969
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  214,7 €

Цена по парче

214,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот