Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 255/40 R18 99V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)255/40 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814924157
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  133,1 €

Цена по парче

133,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот