Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/55 R19 101V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/55 R19 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814923990
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  144,8 €

Цена по парче

144,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот