Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/55 R17 103V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/55 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911300
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  107,4 €

Цена по парче

107,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот