Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/50 R18 101V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/50 R18 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911447
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  148,7 €

Цена по парче

148,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот