Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/45 R17 97V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/45 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911638
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  131,1 €

Цена по парче

131,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот