Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 235/35 R19 91W

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814988036
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  161,8 €

Цена по парче

161,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,45 €

Назад кон врвот