Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/65 R17 102H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911010
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  112 €

Цена по парче

112 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот