Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/60 R18 104V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/60 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814948313
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  153,2 €

Цена по парче

153,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот