Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/50 R17 98H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/50 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911812
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот