Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 225/45 R18 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814911362
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  111 €

Цена по парче

111 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот