Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/70 R16 100T

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/70 R16 100T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814911065
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  95,6 €

Цена по парче

95,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот