Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/65 R16 98H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/65 R16 98H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911034
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  78,8 €

Цена по парче

78,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот