Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 215/60 R17 96H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814923907
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  101,3 €

Цена по парче

101,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот