Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V905) 205/60 R16 96H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V905)205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814911003
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  97,4 €

Цена по парче

97,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот