Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 245/45 R19 98W

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)245/45 R19 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814875596
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  198,2 €

Цена по парче

198,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот