Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 235/65 R17 108V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814956226
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  133,2 €

Цена по парче

133,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот