Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 225/60 R18 100V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)225/60 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814923716
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  116 €

Цена по парче

116 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот