Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 215/60 R16 95H

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814875442
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  102,6 €

Цена по парче

102,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот