Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 215/55 R17 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814875435
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  144,8 €

Цена по парче

144,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот