Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (RV-02) 215/50 R17 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth (RV-02)215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814875404
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот