Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 235/35 R19 91W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963637
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  131,2 €

Цена по парче

131,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот