Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 215/65 R16 98H

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814963156
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  79,2 €

Цена по парче

79,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот