Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 215/45 R16 90V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814963699
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  100,9 €

Цена по парче

100,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот