Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 205/55 R16 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814963262
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  71,2 €

Цена по парче

71,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот