Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-GT (AE51) 205/50 R16 87W

Yokohama

Yokohama BluEarth-GT (AE51)205/50 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814963187
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  78,9 €

Цена по парче

78,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот