Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 205/50 R16 87V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)205/50 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925482
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  80,2 €

Цена по парче

80,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот