Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 205/40 R17 84V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)205/40 R17 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925451
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  87,8 €

Цена по парче

87,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот