Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 175/55 R15 77V

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)175/55 R15 77V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814925093
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  84,9 €

Цена по парче

84,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот