Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (E51B) 225/45 R17 91W

Yokohama

Yokohama BluEarth (E51B)225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814830878
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  107,7 €

Цена по парче

107,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот