Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth E50CA 185/60 R15 84H

Yokohama

Yokohama BluEarth E50CA185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814811488
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  71,7 €

Цена по парче

71,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот