Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (AE01) 155/70 R13 75T

Yokohama

Yokohama BluEarth (AE01)155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814813932
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  56,7 €

Цена по парче

56,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот