Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth (A34LZ) 175/55 R15 77V

Yokohama

Yokohama BluEarth (A34LZ)175/55 R15 77V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814819637
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот