Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 235/50 ZR17 96W

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)235/50 ZR17 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814949839
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  147,3 €

Цена по парче

147,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот