Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 225/55 R16 95V

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814856021
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  117 €

Цена по парче

117 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот