Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 225/45 R17 94V

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814856007
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  95,1 €

Цена по парче

95,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот