Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 215/55 R16 97W

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814855932
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  116 €

Цена по парче

116 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот